Views Idle Filter (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Arguments
bo: འཇུག་གྲངས

en: Replacement patterns
bo: བརྗེ་བྱེད་ཀྱི་དཔེ་ཡིག

en: Filter identifier
bo: ཚགས་རྒྱག་བྱེད་ཀྱི་ངོས་འཛིན་རྟགས

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
bo: འདི་ནི་URL ནང་གི་? ཡི་མཇུག་ཏུ་མངོན་ནས་ཚགས་རྒྱག་བྱེད་ངོས་འཛིན་བྱེད། སྟོང་བ་ཡིན་མི་རུང་།

en: @argument title
bo: @argument་ཁ་བྱང་

en: @argument input
bo: @argument་ནང་འཇུག་
