Views Idle Filter (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Label
bs: Oznaka

en: Arguments
bs: Argumenti

en: Replacement patterns
bs: Zamjenski obrasci

en: Filter identifier
bs: Filtriraj identifikator

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
bs: Ovo će se prikazati u URL-u nakon ? znaka da se identifikuje ovaj filter. Ne može biti prazno.
