Views Idle Filter (7.x-1.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Label
de: Beschriftung

en: Views
de: Ansichten

en: Arguments
de: Argumente

en: Replacement patterns
de: Ersetzungsmuster

en: Filter identifier
de: Bezeichner für Filter

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
de: Dieser wird in der URL nach dem ? erscheinen, um den Filter zu identifizieren. Darf nicht unausgefüllt bleiben.

en: @argument title
de: @argument Titel

en: @argument input
de: @argument Eingabe
