Views Idle Filter (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Label
el: Ετικέτα

en: Arguments
el: Παράμετροι

en: Replacement patterns
el: Πρότυπα αντικατάστασης

en: @argument title
el: @argument τίτλος

en: @argument input
el: @argument εισαγωγή
