Views Idle Filter (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Label
tr: Etiket

en: Views
tr: Görünümler

en: Arguments
tr: Değişkenler

en: Replacement patterns
tr: Değiştirme şablonları

en: Filter identifier
tr: Süzgeç tanıtıcısı

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
tr: Bu, bu filtreyi tanımlamak için URL'de ? işaretinden sonra görünecektir. Boş bırakılamaz.

en: @argument title
tr: @argument başlığı

en: @argument input
tr: @argument girdisi
