Views Idle Filter (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Label
ar: التسمية

en: Views
ar: الرؤى

en: Arguments
ar: المتغيرات

en: Replacement patterns
ar: نماذج الاستبدال

en: @argument title
ar: عنوان @argument

en: @argument input
ar: مُدخل @argument
