Views Idle Filter (7.x-1.2) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Label
da: Etiket

en: Arguments
da: Parametre

en: Replacement patterns
da: Erstatningsmønstre

en: Filter identifier
da: Filteridentifikator

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
da: Vises efter ? i URLen for at identificere dette filter. Kan ikke være tom.

en: @argument title
da: @argument titel
