Views Idle Filter (7.x-1.2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Label
gl: Etiqueta

en: Views
gl: Vistas

en: Arguments
gl: Argumentos

en: Replacement patterns
gl: Patróns de reemplazo

en: Filter identifier
gl: Identificador de Filtro

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
gl: Esto aparecerá na URL despois do ? para identificar este filtro. Non pode ser en branco.

en: @argument title
gl: Título de @argument

en: @argument input
gl: Entrada de @argument
