Views Idle Filter (7.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Views
id: View

en: Arguments
id: Argumen-argumen

en: Replacement patterns
id: Pola-pola penggantian

en: @argument title
id: Judul @argument

en: @argument input
id: Masukan @argument
