Views Idle Filter (7.x-1.2) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Label
ja: ラベル

en: Views
ja: ビュー

en: Arguments
ja: 引数

en: Replacement patterns
ja: 置換パターン

en: Filter identifier
ja: フィルターの識別子

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
ja: URLで ? の後ろに現れ、このフィルターを区別できるようにします。必ず入力してください。

en: @argument title
ja: @argument タイトル

en: @argument input
ja: @argument インプット
