Views Idle Filter (7.x-1.2) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Label
oc: Etiqueta

en: Views
oc: Vistas

en: Replacement patterns
oc: Motius de remplaçament

en: Filter identifier
oc: Identificant del filtre

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
oc: Aquò apparaîtra dins l'URL aprèp lo ? per identifier aqueste filtre. Ne pòt pas èsser vide.

en: @argument title
oc: Títol de @argument

en: @argument input
oc: Sasida de @argument
