Views Idle Filter (7.x-1.2) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Label
sk: Označenie

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Replacement patterns
sk: Vzory pre nahradenie

en: Filter identifier
sk: Identifikátor filtra
