Views Idle Filter (7.x-1.2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: Label
sv: Etikett

en: Views
sv: Vyer

en: Arguments
sv: Argument

en: Replacement patterns
sv: Ersättningsmönster

en: Filter identifier
sv: Identifierare för filter

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
sv: Detta kommer synas i URL:en efter tecknet "?" för att identifiera detta filter. Får inte vara tomt.

en: @argument title
sv: Titel för @argument

en: @argument input
sv: Inmatning för @argument
