Views Idle Filter (7.x-1.2) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Label
uk: Мітка

en: Views
uk: Види

en: Arguments
uk: Аргументи

en: Replacement patterns
uk: Шаблони заміни

en: Filter identifier
uk: Ідентифікатор фільтра

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
uk: З'являтиметься в URL-адресі після '?' для ідентифікації цього фільтра. Не може бути порожнім.

en: @argument title
uk: @argument заголовок

en: @argument input
uk: @argument введення
