Views Idle Filter (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Label
cs: Popisek

en: Arguments
cs: Argumenty

en: Replacement patterns
cs: Nahrazovací vzory

en: Filter identifier
cs: Identifikátor filtru

en: @argument title
cs: @argument nadpis

en: @argument input
cs: @argument vstup
