Views Idle Filter (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Label
ru: Метка

en: Views
ru: Представление

en: Arguments
ru: Аргументы

en: Replacement patterns
ru: Подстановочные шаблоны

en: Filter identifier
ru: Идентификатор фильтра

en: This will appear in the URL after the ? to identify this filter. Cannot be blank.
ru: Появляется в URL после "?" для идентификации этого фильтра. Не может быть пустым.

en: @argument title
ru: @argument заголовок

en: @argument input
ru: @argument ввод
