Views Infinite Scroll (7.x-2.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Items to display
hu: Megjelenő elemek száma

en: Offset
hu: Eltolás

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
hu: A kihagyandó elemek száma. Például, ha ez az érték 3, az első három elem nem lesz megjelenítve.

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
hu: Megjelenítendő elemek száma (0-t kell beírni, ha nincs korlát).
