Views Infinite Scroll (7.x-2.1) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Views
sv: Vyer

en: Items to display
sv: Inlägg att visa

en: Offset
sv: Kompensera

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
sv: Antal poster att hoppa över. Till exempel: Om du matar in 3 här, kommer de första tre posterna att hoppas över utan att visas.

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
sv: Antalet objekt att visa. Ange 0 för ingen begränsning.
