Views Infinite Scroll (7.x-2.2) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: Views
pl: Widoki

en: Items to display
pl: Elementy do wyświetlenia

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
pl: Ilość elementów jakie pominąć. Wpisanie 3 w tym polu spowoduje pominięcie 3 pierwszych elementów.

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
pl: Liczba elementów do wyświetlenia. Wpisz 0, żeby wyłączyć limit.
