Views Infinite Scroll (7.x-2.3) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Views
es: Vistas

en: Items to display
es: Elementos que mostrar

en: Offset
es: Desplazamiento

en: The number of items to skip. For example, if this field is 3, the first 3 items will be skipped and not displayed.
es: El número de artículos a omitir. Por ejemplo, si este campo es 3, los primeros 3 elementos serán omitidos y no se mostrarán.

en: The number of items to display. Enter 0 for no limit.
es: El número de elementos a mostrar. Escriba 0 para que sea ilimitado.
