Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Article
ug: ماقالە

en: Tags
ug: خەتكۈشلەر

en: Image
ug: سۈرەت

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ug: <em>ماقالە</em> ئارقىلىق يېڭى مەزمۇن قوشۇش، مەسىلەن: خەۋەرلەر، بىلوگ...قاتارلىقلار
