Isotope (with Masonry) (7.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Body
eo: Korpo

en: Article
eo: Artikolo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Image
eo: Bildo

en: Views
eo: Vidoj

en: Features
eo: Ecoj
