Isotope (with Masonry) (7.x-1.0-beta1) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Article
ur: مضمون

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Image
ur: تصویر

en: Views
ur: ویوز
