Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Title
af: Titel

en: Body
af: Teks

en: Article
af: Artikel

en: Tags
af: Etikette

en: All
af: Alle
