Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Article
ar: مقال

en: Tags
ar: وسوم

en: Views
ar: الرؤى

en: All
ar: الكل

en: Ascending
ar: تصاعديا

en: Descending
ar: تنازليا

en: Features
ar: الخصائص

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
ar: أدخل قائمة كلمات مفصولة بفواصل لوصف المحتوى الخاص بك.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
ar: استخدم <em>المقال</em> للمحتويات المتغيرة كالأخبار، والنشرات الصحفية أو ملاحظات المدونة.
