Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Body
ast: Cuerpu

en: Article
ast: Artículu

en: Tags
ast: Etiquetes

en: All
ast: Too
