Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Article
az: Məqalə

en: Tags
az: Teqlər

en: Views
az: Görünüşlər

en: All
az: Hammısı

en: Ascending
az: Artan

en: Descending
az: Azalan
