Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Body
bg: Съдържание

en: Article
bg: Статия

en: Tags
bg: Таг

en: Views
bg: Изгледи

en: All
bg: Всички

en: Ascending
bg: Нарастващ

en: Descending
bg: Намаляващ
