Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Body
bn: কাঠামো

en: Article
bn: আর্টিকেল

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: All
bn: সমস্ত
