Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Body
bs: Tijelo

en: Tags
bs: Tagovi

en: All
bs: Sve

en: Ascending
bs: Uzlazno

en: Descending
bs: Silazno
