Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Body
cs: Text

en: Article
cs: Článek

en: Tags
cs: Štítky

en: All
cs: Vše

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
cs: K popisu obsahu zadejte seznam slov oddělených čárkami.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
cs: <em>Články</em> lze použít pro stárnoucí obsah, jako jsou novinky, tiskové zprávy nebo blogy.
