Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Body
cy: Corff

en: Tags
cy: Tagiau

en: Views
cy: Gwelediadau

en: All
cy: I gyd

en: Ascending
cy: Esgynnol

en: Descending
cy: Disgynnol
