Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Title
da: Titel

en: Body
da: Brødtekst

en: Article
da: Artikel

en: All
da: Alle

en: Ascending
da: Stigende

en: Descending
da: Faldende

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
da: Indtast en kommasepareret list af ord som beskriver dit indhold.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
da: Brug <em>artikler</em> til tidsfølsomt indhold som nyheder, pressemeddelelser eller blogindlæg.
