Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Body
et: Sisu

en: Article
et: Artikkel

en: Tags
et: Sildid

en: Views
et: Vaated

en: All
et: Kõik

en: Ascending
et: Kasvav

en: Descending
et: Kahanev

en: Features
et: Omadused

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
et: Sisu kirjeldamiseks lisa komaga eraldatud märksõnade nimekiri.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
et: <em>Artikleid</em> kasutatakse aeguva sisu jaoks nagu uudised, pressiteated või blogi sissekanded.
