Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Article
fi: Artikkeli

en: Tags
fi: Tagit

en: Views
fi: Näkymät

en: All
fi: Kaikki

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
fi: Syötä pilkuilla eroteltu lista sanoista jotka kuvaavat sisältöäsi.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
fi: Käytä <em>artikkeleita</em> aikasensitiiviselle sisällölle kuten uutiset, lehdistötiedotteet tai blogipostit.
