Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Title
gl: Título

en: Body
gl: Corpo

en: Article
gl: Artigo

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Views
gl: Vistas

en: All
gl: Todo

en: Ascending
gl: Ascendente

en: Descending
gl: Descendente

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
gl: Escriba unha lista de palabras separadas por comas para describir o seu contido.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
gl: Empregue <em>artigos</em> para tipos de contidos que dependan da data e hora coma novas, artigos de prensa ou entradas de blogs.
