Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Article
gu: લેખ

en: All
gu: બધા

en: Ascending
gu: ચડતા

en: Descending
gu: ઉતરતા
