Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Body
hr: Sadržaj

en: Article
hr: Članak

en: Tags
hr: Oznake

en: All
hr: Svi

en: Ascending
hr: Uzlazno

en: Descending
hr: Silazno

en: Features
hr: Značajke

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hr: Unesite, zarezom odvojen, popis riječi kako bi opisali svoj sadržaj.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hr: Koristite <em>Članak</em> za sadržaje koji su vremenski određeni, poput vijesti, blog unosa ili priopćenja.
