Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (11 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Body
hu: Törzs

en: Article
hu: Cikk

en: Tags
hu: Címkék

en: Views
hu: Nézetek

en: All
hu: Mind

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Features
hu: Jellemzők

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
hu: Vesszővel elválasztott szavak listája a tartalom jellemzésére.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hu: A <em>cikk</em> típust az időhöz kötött tartalmakhoz érdemes használni. Például hírek, sajtóközlemények vagy blogbejegyzések.
