Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Body
hy: Բովանդակություն

en: Article
hy: Հոդված

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Ascending
hy: Ըստ աճման

en: Descending
hy: Ըստ նվազման

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
hy: Օգտագործել  <em>հոդվածները </em> շտապ բովանդակությունով ինչպիսիք են՝ նորությունները, մամլո հազորդագրությունները կամ բլոգի գրառումները :
