Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-alpha1) - en to is translation catalogue (9 entries)

en: Title
is: Titill

en: Body
is: Meginmál

en: Article
is: Grein

en: Tags
is: Efnisorð

en: Views
is: Gagnasýn

en: All
is: Allt

en: Ascending
is: Hækkandi

en: Descending
is: Lækkandi

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
is: Sláðu inn lista af orðum sem lýsa innihaldinu aðskilin með kommu.
