Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Article
kk: Мақала

en: Tags
kk: Тэгтар

en: All
kk: Барлық
