Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Body
mn: Үндсэн хэсэг

en: Tags
mn: Тагууд

en: Views
mn: Харагдацууд

en: All
mn: Бүгд
