Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Body
mr: मुख्य

en: Article
mr: लेख

en: Views
mr: याद्या

en: All
mr: सर्व
