Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Body
ne: मुख्य भाग

en: Article
ne: लेख

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: All
ne: सबै
