Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: Article
nl: Artikel

en: Tags
nl: Labels

en: Views
nl: Overzichten

en: All
nl: Alle

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nl: Voer een kommagescheiden lijst van woorden in om de inhoud te beschrijven.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nl: Gebruik <em>artikelen</em> voor tijdsgebonden inhoud zoals nieuws, persberichten of blog-berichten.
