Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Body
nn: Brødtekst

en: Article
nn: Artikkel

en: All
nn: Alle

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
nn: Skriv inn ee liste med ord skild med komma for å beskrive innhaldet ditt.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
nn: Bruk <em>artiklar</em> for innhald som endrast, slik som nyheiter, pressemeldingar eller bloggoppføringar.
