Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Body
oc: Còs

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Views
oc: Vistas

en: All
oc: Tot

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
oc: Sasissètz una lista de mots separats per de virgulas per descriure vòstre contengut.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
oc: Utilizatz los <em>articles</em> per de contenguts qu'an una temporalitat tals coma d'actualitats, de comunicats de premsa o de bilhets de blog.
