Views Isotope - jQuery Isotope (7.x-2.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Body
ps: تنه

en: Article
ps: مقاله

en: Tags
ps: بچوي

en: Views
ps: ليدنې

en: All
ps: ټول

en: Ascending
ps: ختند

en: Descending
ps: پرتند
