Isotope (with Masonry) (7.x-2.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Body
sk: Text

en: Article
sk: Článok

en: Tags
sk: Značky

en: Views
sk: Zobrazenia

en: All
sk: Všetky

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Descending
sk: Zostupne

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Enter a comma-separated list of words to describe your content.
sk: Zadajte zoznam slov oddelených čiarkou pre popis vášho obsahu.

en: Use <em>articles</em> for time-sensitive content like news, press releases or blog posts.
sk: Použite <em>články</em> pre časovo obmedzený obsah ako sú novinky, tlačové správy či blogové príspevky.
